ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

وقتی یک بهشت پر از فیلم های جدید میبینی

اینروزا دیگه مثل قدیم نیست واسه دیدن یک فیلم و یا دانلود اون هزار جا رو بگردی ! که یا آخرش فیلتر باشن و یا اینکه اشتراک ویژه باشن و

یک زمانی مد شده بود هر سایتی رو میرفتی که اگه فیلتر نبود لینک هاش اشتراکی بود و باید اشتراک تهیه میکردی ! اونم بعد از تهیه اشتراک مشکل سرعت پایینشون ک دیگه دیوانه کننده بود .

الان خیلی اوضاع فرق کرده و هر جا رو میبینی و با یک سرچ کوچیک با عنوان دانلود فیلم کلی سایت جورواجور و رایگان برای دانلود فیلم میاد ! و خوب این خیلی خوبه که توی انتخاب آدم آزاد باشه و از هر سایتی که بخوای بتونی فیلم مورد علاقتو اونم با سرعت بالا دانلود کنی .

وقتی یک بهشت پر از فیلم های جدید میبینی

وقتی یک بهشت پر از فیلم های جدید میبینی

 

سایت های دانلود فیلم و سریال الان به دو دسته تقسیم شدن ، یا فقط میرن دنبال فیلم های خارجی و همه نوع میزارن و بصورت روزانه آپدیت میشن مثل دیبا مووی .

و سایت های دسته دوم بیشتر فیلم های ایرانی با لینک خرید محصولات رو میزارن که خوشبختانه اینروزها حقوق مولف ها به خوبی توی سایتهای ایرانی رعایت میشه که این خودش هم درآمدی برای ناشر هست و هم برای سایت منتشر کننده .

من به شخصه سایت دیبا مووی وان رو میپسندم، چون هم لینک مستقیم و با سرعت خوب داره، هم روزانه بروز میشه، و آرشیو فیلم هاش رو هم داره هر روز کامل میکنه و از هر موضوعی که بخوای فیلم داره . آرشیو فیلم های 2019 رو هم به مرور در حال تکمیل کردنشون هست .


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفتر روانشاسي مهرآسا خدمات پرستاری در منزل 98music04 寂靜歡喜 مبلمان اداري Timothy کتابخانه شهیده ناهید فاتحی روستای هشمیز ( Repair mobile( Software